Білозерська міська територіальна громада
Донецька область, Покровський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

П Р О Т О К О Л № 7 Спільне засідання постійних комісій Білозерської міської ради 21.01.2021 року

Дата: 13.10.2021 10:22
Кількість переглядів: 40

Білозерська міська рада

П Р О Т О К О Л № 7

 

Спільне засідання постійних комісій Білозерської міської ради

 

від  21  січня  2021 року

11.00

 

Обрано – 26  членів комісій

Присутні – 20 осіб:

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян, етики та регламенту: Шевченко А.В., Скляров О.В., Полтавець О.Л., Шкель Н.Л.,  Зелиський С.Д.

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та молодіжної політики: Ворона В.В., Лунін С.Б., Кабченко В.А., Кутній В.В., Сівцов П.Ю.

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою: Швед А.В., Бондарчук Е.В., Ємігулова М.М.,

 

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства, енергозбереження та транспорту: Рябченко П.І., Сіваков С.М., Шоркін О.С., Кузьміна К.О., Мисков А.М.

 

Постійна комісія з питань планування бюджету і фінансів, соціально- економічного розвитку, їнвестицій та міжнародного співробітництва:  Прокоф’єв О.Л., Чубченко Л.Л.

 

Головуючі: Шевченко А.В. – голова постійної комісій з питань депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян, етики та регламенту; 

 Ворона В.В. – голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та молодіжної політики.

                   Швед А.В. – голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

                   Рябченко П.І. – голова постійної комісії з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

                   Прокоф’єв О.Л.– секретар постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, соціально- економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 

 1. Про діяльність, стан злочинності, заходи щодо її протидії, зміцнення законності та правопорядку в регіоні. Доповідач: в.о.керівника Костянтинівської місцевої прокуратури Мармур М.

 

 1. Про внесення змін до Положення про Відділ освіти Білозерської міської ради. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про внесення змін  до рішення Білозерської міської ради від 22.12.2020 № 8/5-7 «Про    структуру та штати апарату та виконавчих органів міської ради на 2021 рік». Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради

 

 1. Про прийняття у комунальну власність Білозерської міської ради від первинної організації профспілки працівників вугільної промисловості України шахта «Новодонецька» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» бібліотечного фонду та майна для його обслуговування. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про покладення обов’язків із вчинення нотаріальних дій. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про передачу будівлі та майна Білозерської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 13 Білозерської міської ради Донецької області відділу освіти Білозерської міської ради. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради

 

 1. Про передачу будівлі та майна Білозерської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 14 Білозерської міської ради Донецької області відділу освіти Білозерської міської ради. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про передачу будівлі та майна Білозерської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 15 Білозерської міської ради Донецької області відділу освіти Білозерської міської ради. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про передачу будівлі та майна Білозерської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 18 Білозерської міської ради Донецької області відділу освіти Білозерської міської ради. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про передачу будівлі та майна комунальної організації (установа, заклад) Білозерський освітньо-культурний центр Білозерської міської ради Донецької області відділу освіти Білозерської міської ради. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 

 1. Про затвердження  розпоряджень  Білозерського міського голови, прийнятих в міжсесійний період. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про затвердження переліку об’єктів, переліку підприємств, на яких будуть працювати порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та види робіт, які будуть виконувати порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2021 рік. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про затвердження переліку об’єктів та переліку  підприємств, на яких будуть працювати засуджені до громадських робіт, види робіт, які будуть виконувати засуджені до громадських робіт в 2021 році. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про затвердження переліку об’єктів, переліку підприємств, на яких будуть працювати порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та види робіт, які будуть виконувати порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2021 рік. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про звернення депутатів Білозерської міської ради  VIІI скликання до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про внесення змін до Положення про Відділ культури, туризму, молоді та спорту Білозерської міської ради. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг особам з інвалідністю по зору 1 та 2 груп та дітям з інвалідністю по зору до 18 років. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білозерської міської ради» в місті Білозерське за адресою вул. Фестивальна, буд. 4. Доповідач: Войтович Л.І. – спеціаліст виконкому.

 

 1. Про погодження рішення про намір передати в оренду нежитлового приміщення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білозерської міської ради» в місті Білозерське за адресою вул. Фестивальна, буд. 4. Доповідач: Войтович Л.І. – спеціаліст виконкому.

 

 1. Про затвердження умов оренди та надання в оренду  майна комунальної власності. Доповідач: Войтович Л.І. – спеціаліст виконкому.

 

 1. Про припинення договору оренди землі від 15.01.2019 № 25/2019 КРАВЧЕНКО Аллі Леонідівні. Доповідач: Войтович Л.І. – спеціаліст виконкому.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у  власність  громадянину Козюберді Юрію Михайловичу (с. Нововодяне, вул. Донецька, буд. 18). Доповідач: Короття Тетяна Василівна – спеціаліст з земельних питань.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки  у  власність  громадяниці Кіш Сімі Іванівні  (с. Благодать, вул. Миру, буд. 36). Доповідач: Короття Тетяна Василівна – спеціаліст землевпорядник.

 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельної ділянки у  власність  громадянину Редька Івану Олександровичу для ведення особистого селянського господарства (с. Нововодяне). Доповідач: Короття Тетяна Василівна – спеціаліст землевпорядник.

 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельної ділянки у  власність  громадяниці Кіш Сімі Іванівні для ведення особистого селянського господарства (с. Благодать). Доповідач: Короття Тетяна Василівна – спеціаліст землевпорядник.

 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельної ділянки у  власність  громадянину Мартинченку Ігорю Олександровичу (с. Веселе Поле, вул. Краматорська). Доповідач: Короття Тетяна Василівна – спеціаліст землевпорядник.

 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельної ділянки у  власність  громадянці Овчинниковій Марині Ігорівні (с. Веселе Поле, вул. Краматорська). Доповідач: Короття Тетяна Василівна – спеціаліст землевпорядник.

 

 1. Про припинення права постійного користування  земельною ділянкою комунальному некомерційному підприємству  «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги Добропільської районної ради». Доповідач: Короття Тетяна Василівна – спеціаліст землевпорядник.

 

 

 

 

1.СЛУХАЛИ: Про діяльність, стан злочинності, заходи щодо її протидії, зміцнення законності та правопорядку в регіоні.

 ДОПОВІДАЛА: в.о.керівника Костянтинівської місцевої прокуратури Мармур М.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

2.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Положення про Відділ освіти Білозерської міської ради.:

 ДОПОВІДАЛА: Шотт В.Г. - секретар  міської ради

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

3.СЛУХАЛИ: Про внесення змін  до рішення Білозерської міської ради від 22.12.2020 № 8/5-7 «Про    структуру та штати апарату та виконавчих органів міської ради на 2021 рік.

 ДОПОВІДАЛА: Шотт В.Г. - секретар  міської ради.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

4.СЛУХАЛИ: Про прийняття у комунальну власність Білозерської міської ради від первинної організації профспілки працівників вугільної промисловості України шахта «Новодонецька» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» бібліотечного фонду та майна для його обслуговування.

 ДОПОВІДАЛА: : Шотт В.Г. - секретар  міської ради.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

5.СЛУХАЛИ: Про покладення обов’язків із вчинення нотаріальних дій.

 ДОПОВІДАЛА: : Шотт В.Г. - секретар  міської ради.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

6.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до адреси місця розташування Білозерської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 14 Білозерської міської ради Донецької області.

ДОПОВІДАЛА:  Шотт В.Г. – секретар міської ради

ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

7.СЛУХАЛИ: Про передачу будівлі та майна Білозерської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 14 Білозерської міської ради Донецької області відділу освіти Білозерської міської ради.

 ДОПОВІДАЛА:  Шотт В.Г. – секретар міської ради

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

8.СЛУХАЛИ: Про передачу будівлі та майна Білозерської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 15 Білозерської міської ради Донецької області відділу освіти Білозерської міської ради.

 ДОПОВІДАЛА:  Шотт В.Г. – секретар міської ради

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

9.СЛУХАЛИ: Про передачу будівлі та майна Білозерської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 18 Білозерської міської ради Донецької області відділу освіти Білозерської міської ради.

 ДОПОВІДАЛА:  Шотт В.Г. – секретар міської ради

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

10.СЛУХАЛИ: Про передачу будівлі та майна комунальної організації (установа, заклад) Білозерський освітньо-культурний центр Білозерської міської ради Донецької області відділу освіти Білозерської міської ради

 ДОПОВІДАЛА:  Шотт В.Г. – секретар міської ради

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

 

11.СЛУХАЛИ: Про затвердження  розпоряджень  Білозерського міського голови, прийнятих в міжсесійний період.

 ДОПОВІДАЛА:  Шотт В.Г. – секретар міської ради

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

12.СЛУХАЛИ: Про затвердження переліку об’єктів, переліку підприємств, на яких будуть працювати порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та види робіт, які будуть виконувати порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2021 рік.

 ДОПОВІДАЛА:  Шотт В.Г. – секретар міської ради

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

13.СЛУХАЛИ: Про затвердження переліку об’єктів та переліку  підприємств, на яких будуть працювати засуджені до громадських робіт, види робіт, які будуть виконувати засуджені до громадських робіт в 2021 році.

 ДОПОВІДАЛА:  Шотт В.Г. – секретар міської ради

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

 

14.СЛУХАЛИ: Про затвердження переліку об’єктів, переліку підприємств, на яких будуть працювати порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та види робіт, які будуть виконувати порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2021 рік.

 ДОПОВІДАЛА:  Шотт В.Г. – секретар міської ради

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

15.СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів Білозерської міської ради  VIІI скликання до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги.

 ДОПОВІДАЛА:  Шотт В.Г. – секретар міської ради

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

16.СЛУАЛИ: Про внесення змін до Положення про Відділ культури, туризму, молоді та спорту Білозерської міської ради.

 ДОПОВІДАЛА:  Шотт В.Г. – секретар міської ради

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

17.СЛУХАЛИ: Про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг особам з інвалідністю по зору 1 та 2 груп та дітям з інвалідністю по зору до 18 років.

 ДОПОВІДАЛА:  Шотт В.Г. – секретар міської ради

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

18.СЛУХАЛИ: Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білозерської міської ради» в місті Білозерське за адресою вул. Фестивальна, буд. 4.

 ДОПОВІДАЛА:  Войтович Л.І. – спеціаліст виконкому.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

 

19.СЛУХАЛИ: Про погодження рішення про намір передати в оренду нежитлового приміщення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білозерської міської ради» в місті Білозерське за адресою вул. Фестивальна, буд. 4.

 ДОПОВІДАЛА:  Войтович Л.І. – спеціаліст виконкому.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

20.СЛУХАЛИ: Про затвердження умов оренди та надання в оренду  майна комунальної власності. Доповідач: Войтович Л.І. – спеціаліст виконкому.

 ДОПОВІДАЛА:  Войтович Л.І. – спеціаліст виконкому.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

21.СЛУХАЛИ: Про припинення договору оренди землі від 15.01.2019 № 25/2019 КРАВЧЕНКО Аллі Леонідівні. Доповідач: Войтович Л.І. – спеціаліст виконкому.

 ДОПОВІДАЛА:  Войтович Л.І. – спеціаліст виконкому.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

22.СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у  власність  громадянину Козюберді Юрію Михайловичу (с. Нововодяне, вул. Донецька, буд. 18).

 ДОПОВІДАЛА:  Короття Тетяна Василівна – спеціаліст з земельних питань.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

23.СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки  у  власність  громадяниці Кіш Сімі Іванівні  (с. Благодать, вул. Миру, буд. 36).

 

 ДОПОВІДАЛА:  Короття Тетяна Василівна – спеціаліст з земельних питань.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

24.СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельної ділянки у  власність  громадянину Редька Івану Олександровичу для ведення особистого селянського господарства (с. Нововодяне).

 ДОПОВІДАЛА:  Короття Тетяна Василівна – спеціаліст з земельних питань.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

25.СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельної ділянки у  власність  громадяниці Кіш Сімі Іванівні для ведення особистого селянського господарства (с. Благодать).

 ДОПОВІДАЛА:  Короття Тетяна Василівна – спеціаліст з земельних питань.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

26.СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельної ділянки у  власність  громадянину Мартинченку Ігорю Олександровичу (с. Веселе Поле, вул. Краматорська).

 ДОПОВІДАЛА:  Короття Тетяна Василівна – спеціаліст з земельних питань.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

27.СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельної ділянки у  власність  громадянці Овчинниковій Марині Ігорівні (с. Веселе Поле, вул. Краматорська).

 ДОПОВІДАЛА:  Короття Тетяна Василівна – спеціаліст з земельних питань.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

28.СЛУХАЛИ: Про припинення права постійного користування  земельною ділянкою комунальному некомерційному підприємству  «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги Добропільської районної ради

 ДОПОВІДАЛА:  Короття Тетяна Василівна – спеціаліст з земельних питань.

 ВИРІШИЛИ : винести на розгляд позачергової сесії міської ради 21.01.2021.

ГОЛОСУВАЛИ:   За                  –  20 осіб

                             Проти           –   0 осіб.

                             Утримались  –   0 осіб.

 

 

Головуючі:                                                                             А.В. ШЕВЧЕНКО                                     

В.В. ВОРОНА

 

А.В. ШВЕД

 

П.І. РЯБЧЕНКО

 

О.Л. ПРОКОФ’ЄВ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь