Білозерська міська територіальна громада
Донецька область, Покровський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

П Р О Т О К О Л № 3 засідання постійної комісій з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства енергозбереження та транспорту від 06.04.2021 року

Дата: 04.10.2021 11:33
Кількість переглядів: 8

Білозерська міська рада

П Р О Т О К О Л       3

засідання постійної комісій з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства енергозбереження та транспорту

 

від  06.04.2021 року                                                                                   о 10.00

Обрано – 5 членів комісії.

Присутні: Рябченко П. І., Мисков А.М., Шоркін О.С.

Головуючий: Рябченко П.І.

Секретар засідання: Шоркін О.С.

Запрошені:

  • ФОП Бондарчук Е.В.
  • Прокоф’єв Микола Леонідович – заступник Білозерського міського голови з питань  діяльності виконавчих органів міської ради.

 

Порядок  денний.

  1. Про розгляд проєкту рішення  «Про затвердження  тарифу  на вивезення твердих побутових відходів в розрахунку на одного мешканця в місяць на території Білозерської міської територіальної громади». Доповідач: Рябченко П.І. – голова постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства енергозбереження та транспорту

 

 

1. СЛУХАЛИ: Про розгляд проєкту рішення  «Про затвердження  тарифу  на вивезення твердих побутових відходів в розрахунку на одного мешканця в місяць на території Білозерської міської територіальної громади».

ДОПОВІДАЧ: Рябченко П.І. – голова постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства енергозбереження та транспорту

ВИСТУПИВ: Рябченко П.І. з інформацією щодо надання експертного висновку 

постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту щодо проєкту рішення  «Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Білозерської міської територіальної громади», а саме:

  1. Розробником проєкту регуляторного акту є виконавчий комітет Білозерської міської ради. Проєкт рішення підготовлений відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про відходи», постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 року № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 30.07.2010 року № 259 «Про затвердження Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів».
  2. Відповідність проєкту регуляторного акту принципам державної регуляторної політики, встановленим статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».  В цілому при підготовці проєкту регуляторного акту витримана послідовність регуляторної діяльності: проєкт відповідає цілям державної регуляторної політики, а також його включено до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік, проведені роботи з регуляторної процедури, а саме: розміщено повідомлення про оприлюднення  проєкту  регуляторного акту  та безпосередньо проєкт  з аналізом регуляторного впливу,  поінформовано членів територіальної громади на офіційному веб-сайті Білозерської міської ради  за адресою www.belozirmvk.gov.ua. Зауваження та пропозиції до проєкту рішення від фізичних та юридичних осіб не надходило. Таким чином, проєкт регуляторного акту «Про затвердження  тарифу  на вивезення твердих побутових відходів в розрахунку на одного мешканця в місяць на території Білозерської міської територіальної громади» з аналізом його  регуляторного впливу відповідає  усім принципам державної регуляторної політики, встановленими  статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», а саме: доцільність, адекватність, ефективність, збалансованість, передбачуваність, прозорість та врахування громадської думки.
  3. Відповідність  проєкту регуляторного акту  вимогам статті 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо підготовки аналізу регуляторного впливу. Стосовно вищевказаного проєкту рішення розроблено аналіз регуляторного впливу, який був підготовлений  до оприлюднення проєкту регуляторного акту з метою одержання зауважень та пропозицій. Даним аналізом регуляторного впливу визначено та проаналізовано проблему, яку пропонується розв’язати шляхом державного регулювання господарських відносин, а також оцінено важливість цієї проблеми, обґрунтовано, чому визначена проблема не може бути розв’язана за допомогою  ринкових механізмів і потребує державного регулювання, або визначена проблема не може бути розв’язана за допомогою діючих регуляторних актів та розглянуто можливість прийняття нового регуляторного акту. Визначено очікувані результати прийняття запропонованого регуляторного акту, у тому числі очікувані результати  витрат та вигод суб’єктів господарювання, громадян та органів місцевого самоврядування внаслідок дії регуляторного акту. Визначено цілі державного регулювання, оцінено усі прийнятні альтернативні способи досягнення встановлених цілей. Описано механізм і заходи, які забезпечать розв’язання визначеної проблеми шляхом прийняття запропонованого регуляторного акту. Оцінено можливість впровадження  та виконання вимог регуляторного акту. Обґрунтовано строк чинності регуляторного акту, визначено показники результативності  регуляторного акту та заходи, за допомогою  яких буде  здійснюватися  відстеження  результативності регуляторного акту в разі його прийняття.

Узагальнений висновок: постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту  за результатами розгляду  вважає, що проєкт регуляторного акту – проєкт рішення Білозерської міської ради «Про затвердження  тарифу  на вивезення твердих побутових відходів в розрахунку на одного мешканця в місяць на території Білозерської міської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу відповідають вимогам статей 4,   8  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

 

УХВАЛИЛИ: Затвердити експортний висновок постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту щодо проекту рішення « Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Білозерської міської територіальної громади .                                                                   

 ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – одноголосно.

 

 

 

Головуючий                                                                           П.І. РЯБЧЕНКО

 

Секретар засідання                                                                О.С.ШОРКІН


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь