Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Про прийняття окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Покровського району, що знаходиться в управлінні Покровської районної ради Донецької області, у комунальну власність територіальної гр

Дата: 13.09.2021 16:01
Кількість переглядів: 193

 

ПРОЕКТ: вноситься заступником Білозерського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Білозерської міської ради  Прокоф’єв М.Л.

 

УКРАЇНА

БІЛОЗЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

РІШЕННЯ

 

від  23.09.2021 № 8/23-___

м. Білозерське

 

Про прийняття окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Покровського району, що знаходиться в управлінні Покровської районної ради Донецької області, у комунальну власність територіальної громади Білозерської міської ради

 

Керуючись статтями  25, 26, 29, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів  України від 21.09.1998 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», на підставі рішення Покровської районної ради Донецької області  від _________2021 № VIII/______ «Про надання згоди та передачу окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Покровського району, що знаходиться в управлінні Покровської районної ради Донецької області, у комунальну власність територіальної громади Білозерської міської ради», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади Білозерської міської ради  окреме індивідуально визначене майно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Покровського району, що знаходиться в управлінні Покровської районної ради Донецької області згідно додатку 1.
  2. Утворити комісію з приймання-передачі окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Покровського району, що знаходиться в управлінні Покровської районної ради Донецької області, у комунальну власність територіальної громади Білозерської міської ради та затвердити її склад згідно додатку 2.
  3. Передати окреме індивідуально визначене майно згідно додатку 3 на баланс відділу освіти Білозерської міської ради.
  4. Утворити комісію з приймання-передачі окремого індивідуально визначеного майна на баланс відділу освіти Білозерської міської ради згідно з додатком 4.
  5. Комісіям:

5.1 Оформити акти приймання-передачі окремого індивідуально визначеного майна згідно чинного законодавства.

5.2 Надати по одному примірнику актів приймання-передачі Білозерській міській раді.

  1. Внести зазначені у додатку 1 основні засоби  до «Переліку майна спільної власності територіальної громади міста Білозерське,  яке знаходиться в управлінні Білозерської міської ради», затвердженого рішенням міської ради від 18.06.2020  № 7/72-9.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (ФЕДЬКО), з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (РЯБЧЕНКО).

 

 

 

Білозерський міський голова                                                  Сергій МАКЄЄВ

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора