Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

НОВИНИ

Вадим Філашкін разом із Едуардом Мкртчаном та Павлом Кириленком передали захисникам чотири комплекси безпілотників та інші бойові засоби

Вадим Філашкін разом із Едуардом Мкртчаном та Павлом Кириленком передали захисникам чотири комплекси безпілотників та інші бойові засоби

12:53:49 09.02.2024

Бойове злагодження

Бойове злагодження Після обов'язкового проходження всіма мобілізованими базової, а деякими з них, ще й фахової підготовки, починається найскладніший етап навчання: бойове злагодження військових підрозділів. На цьому етапі кожний військовослужбовець має навчитись діяти в військовому колективі безпосередньо в бою. Злагодження передбачає створення для військовослужбовців умов, які відповідають реальним.

11:19:38 17.01.2024

Збройними силами України проводиться інформаційна кампанія «Мобілізація». ТЦК

Збройними силами України проводиться інформаційна кампанія «Мобілізація». ТЦК В Україні триває мобілізаційна кампанія. Як це відбувається - дивіться у відео управління стратегічних комунікацій апарату Головнокомандувача Збройних Сил України.

11:18:49 17.01.2024

Хоробрість перемагає страх.

Хоробрість перемагає страх. У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів «Оновлюй дані в ТЦК», які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

11:17:52 17.01.2024

Сила перемагає страх.

Сила перемагає страх. У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів «Оновлюй дані в ТЦК», які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

11:17:37 17.01.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора