Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

ОГОЛОШЕННЯ ІНФОРМАЦІЯ

П О В І Д О М Л Е Н Н Я про намір здійснити зміну тарифів на послуги, що надаються Комунальним підприємством «Добро» Добропільської міської ради, а саме: на постачання теплової енергії в місті Білозерське (Білозерська ОТГ)

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 9 листопада 2017 року № 2189-VIII зі змінами, Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 зі змінами,  Комунальне підприємство «Добро» Добропільської міської ради інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги, що надаються Комунальним підприємством «Добро» Добропільської міської ради, а саме: тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання в місті Білозерське та доводить до відома споживачів наступну інформацію.

11:10:42 05.07.2024

Для ветеранів та їхніх родин стартує набір на безоплатне навчання в ІТ-сфері

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe. Знання, отримані під час курсу, допоможуть проєктувати та керувати базами даних, писати SQL-запити, а також продовжити навчання за будь-яким напрямом розробки. “Наразі це вже п’ята програма, яку підтримує Український ветеранський фонд, що надає ветеранам та їхнім родинам комплексну можливість навчання та працевлаштування. Це один із важливих етапів переходу до цивільного життя для наших захисників та захисниць, а також підтримка для родин ветеранів, які шукають нових можливостей самореалізації. Крім того, отримані навички в ІТ сфері можна буде застосовувати з користю для зміцнення оборони країни”, — каже Руслана Величко- Трифонюк, виконуюча обов’язки виконавчої директорки Українського ветеранського фонду. У програмі курсу: ● загальна інформація про системи управління базами даних; ● зв’язок «клієнт-сервер»; ● нормальні форми, денормалізація; ● зв’язки між таблицями; ● основні типи даних; ● функції; ● тригери; ● soft skills – навички, потрібні для роботи в ІТ-індустрії; ● поради з пошуку роботи, підготовка резюме тощо. Формат навчання: ● заняття відбуватимуться двічі на тиждень, у понеділок та четвер, з 18:00 до 20:00, на платформі Zoom. Досвідчені ментори розповідатимуть теоретичні основи, а також розбиратимуть практичні роботи і задаватимуть домашнє завдання. Лекції будуть доступні в записі для тих, хто не зміг приєднатися онлайн. Старт курсу – 9 липня, тривалість – 8 тижнів. Що потрібно для навчання: ● ноутбук (компʼютер), доступ до інтернету, час для виконання домашніх занять. Учасники та учасники, які успішно завершать курс, отримають сертифікат. Зареєструватися на курс можна до 2 липня, заповнивши форму: https://cutt.ly/VepVRrEC

10:48:57 25.06.2024

ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ, ПРОВУЛКІВ БІЛОЗЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

СЬОГОДНІ 31 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ В ДОДАТКУ Viber В БІЛОЗЕРСЬКІЙ МІСЬКІЙ ГРУПІ  "НОВИНИ ТА ПОДІЇ" ПРОВОДИТЬСЯ ГОЛОСУВАННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ СЕЛА ПЕРВОМАЙСЬКЕ, ВУЛИЦЬ ТА ПРОВУЛКІВ БІЛОЗЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ. ГОЛОСУВАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ З 31.03. ПО 03.04.2023 РОКУ ВКЛЮЧНО.

11:04:50 31.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора