A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ КУЛЬТУРИ «БІЛОЗЕРСЬКА МІСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА»

Дата: 28.09.2021 11:19
Кількість переглядів: 367

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ КУЛЬТУРИ «Білозерська міська публічна бібліотека»

Відповідно до Закону України «Про культуру» Білозерська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу культури «Білозерська міська публічна бібліотека».

 

      1. Строк приймання документів на участь у конкурсі на посаду директора комунального закладу  культури «Білозерська міська публічна бібліотека» (далі – конкурс)

Документи від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, приймаються протягом 30 календарних днів з дати оголошення конкурсу.

  1. Умови проведення конкурсу

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

– визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

– мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькими особами або членом сім’ї керівників органу управління.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

– заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», за формою, що додається;

– автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи в паперовій формі надсилаються до Відділу культури, туризму, молоді та спорту Білозерської міської ради за поштовою адресою: вул. імені Олександра Первія, буд. 4, м. Білозерське, 85013, та в електронній формі на електронну адресу: 44131218v@gmail.com, з позначкою «Документи на конкурс».

  1. Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

– вища освіта;

– стаж роботи у сфері культури або в органах місцевого самоврядування не менше двох років;

– вільне володіння державною мовою;

– здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора