Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Про списання з балансу багатоквартирного будинку за адресою: м.Білозерське, вул. Пушкіна, буд. 9

Дата: 01.10.2021 11:43
Кількість переглядів: 158

 

УКРАЇНА

БІЛОЗЕРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

від 23.09.2021 р.     № 8/23-17

м.Білозерське

 

Про списання з балансу багатоквартирного будинку

за адресою: м.Білозерське, вул. Пушкіна, буд. 9

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних                                будинків», враховуючи звернення голови ОСББ «Супер міста Білозерське»        КЛІМОВОЇ Людмили Леонідівни, керуючись ст. 382 Цивільного кодексу України, ст. 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Білозерська міська рада:

 

ВИРІШИЛА:

  1. Провести списання багатоквартирного житлового  будинку за адресою: м.Білозерське, вулиця Пушкіна, будинок № 9, з балансового обліку комунального підприємства «Білозерська служба єдиного замовника» Білозерської міської ради у відповідності та у порядку, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».
  2. Склад комісії для списання багатоквартирного будинку з балансу комунального підприємства «Білозерська служба єдиного замовника» Білозерської міської ради затверджується балансоутримувачем.
  3. Окремі  нежитлові приміщення в багатоквартирному  будинку по вулиці Пушкіна, будинок № 9, що не перебувають у приватній власності та право комунальної чи державної власності на них не зареєстровано, залишаються  на балансі територіальної громади м.Білозерське в особі комунального підприємства «Білозерська служба єдиного замовника»,  а право власності на них реєструється у встановленому законом порядку.
  4.  Окремі житлові квартири в багатоквартирному будинку, що перебувають у державній власності або у комунальній власності територіальної громади м. Білозерське та право власності на них не зареєстровано, то такі квартири не списуються з балансу, а залишаються  на обліку комунального підприємства «Білозерська служба єдиного замовника». Участь у витратах на утримання такого будинку та його прибудинкової території у частині неприватизованих квартир покладається на основних квартиронаймачів цих квартир, а право власності на них реєструється у встановленому законом порядку.
  5.  Комісії оформити акт  про списання багатоквартирного будинку по вул. Пушкіна, буд. 9  в  3 (трьох) примірниках:  КП «Білозерська служба єдиного замовника» (ФОМЕНКО), голові ОСББ «Супер міста Білозерське» (КЛІМОВА), Білозерській міській раді (ПРОКОФ’ЄВ).
  6. Директору КП «Білозерська служба єдиного замовника» (ФОМЕНКО) забезпечити передачу технічної документації та іншої передбаченої законодавством документації на будинок.
  7.  Контроль за виконанням даного рішення  покласти на  постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту   (РЯБЧЕНКО).

 

 

Секретар міської ради                                                            Вікторія ШОТТ

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора