Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

ЗАЯВА НА ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

Дата: 19.10.2021 15:07
Кількість переглядів: 408

Фото без опису

ЗАЯВА НА ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ – ШВИДКО, ЛЕГКО, ДИСТАНЦІЙНО!

 

 

Автоматичне призначення пенсії – онлайн сервіс подачі документів на призначення пенсії за фактом досягнення пенсійного віку майбутньому пенсіонеру через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України. Сервіс дозволяє надати всю необхідну для призначення пенсії інформацію завчасно, без будь-яких часових обмежень. Пенсію буде призначено автоматично при досягненні громадянином пенсійного віку з урахуванням усіх наявних у Пенсійному фонді України даних та поданих документів.

 

Як працює послуга?

 

  1. Користувачу, який не є пенсіонером, необхідно авторизуватися на вебпорталі Фонду за допомогою КЕП.
  2. Після цього потрібно заповнити анкету, додати скановані копії документів, підписати заяву КЕП та надіслати її до органу Пенсійного фонду України.

 

*Документи, що підтверджують трудову діяльність (трудову книжку, документи про навчання, військову службу тощо), можна подати завчасно. Трудову книжку може подати як роботодавець, так і сам користувач.

 

За результатами опрацювання анкети – заяви користувач отримає інформацію про автоматичне призначення пенсії, дату такого призначення та розмір пенсії за допомогою СМС-повідомлення, засобами вебпорталу та через мобільний додаток.

 

ДОВІДКОВО!

 

Відео інструкцію щодо користування онлайн послугою можна переглянути за посиланням https://www.facebook.com/dn.pfy/videos/1495276644008433

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора