Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

від 18.11.2021 № 8/ - м. Білозерське Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Артюхову Віталію Григо

Дата: 04.11.2021 15:22
Кількість переглядів: 168

ПРОЄКТ: вноситься  спеціалістом

з земельних питань   Шальонна І.А.

 

УКРАЇНА

 

БІЛОЗЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 

 

від 18.11.2021   № 8/  -        

м. Білозерське

 

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Артюхову Віталію Григоровичу (в межах населених пунктів с.Нововодяне, вул. Садова,9)

 

 

         Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 33, 40, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, законами України «Про землеустрій», «Про державний земельний кадастр», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», на підставі рішення Білозерської міської ради від 16.11.2020 № 8/1-15 «Про початок реорганізації Нововодянської сільської ради шляхом приєднання до Білозерської міської ради», розглянувши заяву Артюхова В.Г., який зареєстрований за адресою: с. Нововодянне, вул. Садова, буд. 11 Білозерська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Артюхову Віталію Григоровичу безоплатно у власність із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Білозерської міської ради (колишньої Нововодянської сільської ради) Покровського (раніше Добропільського) району Донецької області, орієнтовною площею 0,2500 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в межах населеного пункту с. Нововодяне, вул. Садова, 9.

2. Громадянину Артюхову Віталію Григоровичу забезпечити:

2.1. Розробку та погодження в установленому законом порядку проєкту землеустрою щодо відведення зазначеної у пункті 1 цього рішення земельної ділянки.

2.2. Подання погодженого проєкту землеустрою до міської ради для подальшого розгляду в установленому законом порядку.

2.3. Державну реєстрацію земельної ділянки в Державному земельному кадастрі в установленому законом порядку.

         3.Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (ШВЕД).

 

 

Білозерський міський голова                                                     С.В.МАКЄЄВ

 

 

Шальонна Інна Анатоліївна, 066-621-99-83


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора