Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Про умови оплати праці керуючого справами виконкому Білозерської міської ради в 2022 році

Дата: 09.12.2021 15:11
Кількість переглядів: 178

 

ПРОЕКТ:  вноситься  начальником відділу обліку та звітності виконкому міської ради Лєпілєною Н.С..

Фото без опису

 

 

 

УКРАЇНА

 

БІЛОЗЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 

 

від  23.12.2021   № 8/28 –

м.Білозерське

 

Про умови оплати праці керуючого справами виконкому Білозерської міської  ради  в 2022  році

        

Виходячи із обсягів фінансування виконавчого комітету міської ради на 2022 рік та умов оплати праці працівників міської ради та її виконавчих органів, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування ”, Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (зі змінами та доповненнями),  «Положення про преміювання працівників виконавчого комітету Білозерської міської ради», затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 03.05.2019 року № 53, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Керуючому справами виконкому Білозерської міської ради  БОНДАРЕНКО В.С.  на 2022 рік в межах фонду оплати праці   встановити надбавку за високі показники у праці у розмірі 30 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та  вислугу років.
  1. Надавати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.
  2. Здійснювати преміювання керуючого справами виконавчого комітету  Білозерської міської ради  щомісячно в межах фонду оплати праці.
  3. Відділу обліку та звітності виконкому міської ради (ЛЄПІЛЄНА) проводити відповідні нарахування заробітної плати  в межах фонду оплати праці з 01 січня 2022 року.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (ФЕДЬКО)

 

 

 

Білозерський міський голова                                                  Сергій МАКЄЄВ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора