Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

від 23.12.2021 № 8/29-9 м.Білозерське Про умови оплати праці Білозерського міського голови в 2022 році

Дата: 24.12.2021 14:51
Кількість переглядів: 176

Фото без опису

 

УКРАЇНА

 

БІЛОЗЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 

 

від 23.12.2021   № 8/29-9

м.Білозерське

 

Про умови оплати праці Білозерського міського голови в 2022  році

        

Виходячи із обсягів фінансування виконавчого комітету міської ради на 2022 рік та умов оплати праці працівників міської ради та її виконавчих органів, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (зі змінами та доповненнями), Білозерська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Білозерському міському голові  МАКЄЄВУ С.В. в межах фонду оплати праці встановити надбавку за високі показники у праці у розмірі 50 відсотків  посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
  2. Надавати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.
  3. Здійснювати преміювання Білозерського міського голови щомісячно у розмірі  30 відсотків заробітної плати, доплати за ранг, надбавок за вислугу років, за високі досягнення у праці.
  4. Відділу обліку та звітності виконкому міської ради (ЛЄПІЛЄНА) проводити відповідні нарахування заробітної плати за рахунок фонду оплати праці з 01 січня 2022 року.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (ФЕДЬКО)

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                            Вікторія ШОТТ   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора