Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

від 23.12.2021 № 8/29-88 м.Білозерське Про персональну відповідальність за збереження та використання штампів для прийняття та зняття з військового обліку військовозобов’язаних запасу виконавчого комітету Білозерської міської ради

Дата: 28.12.2021 10:38
Кількість переглядів: 151

УКРАЇНА

БІЛОЗЕРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від   23.12.2021  № 8/29-88

м.Білозерське

 

Про персональну відповідальність за

 збереження та використання штампів

для прийняття та зняття  з  військового

обліку військовозобовязаних запасу

виконавчого комітету Білозерської міської ради

 

 

        На підставі Закону України «Про військовий обовязок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 07. 12. 2016 №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобовязаних» , керуючись статтями 25, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.       Персональну відповідальність за збереження та використання штампів для прийняття та зняття з військового обліку військовозобовязаних виконавчого комітету Білозерської міської ради покласти на начальника військово –  облікового бюро ТКАЧУК Ганну Володимирівну.

2.       Ведення журналу обліку та видачі печаток і штампів доручити керуючому справами виконкому Білозерської міської ради БОНДАРЕНКО Вікторії Сергіївні.

3.       Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, захисту прав громадян, етики та регламенту (ШЕВЧЕНКО).

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                            Вікторія ШОТТ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора