A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Про передачу майна комунальної власності Білозерської міської територіальної громади, у державну власність 19 ДЕРЖАВНОГО ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОГО ЗАГОНУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 28.01.2022 14:49
Кількість переглядів: 194

ПРОЕКТ: вноситься заступником Білозерського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Білозерської міської ради  Прокоф’єв М.Л.

 

Фото без опису

УКРАЇНА

 

БІЛОЗЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 

 

від 17.02.2022    № 8/32–0

м.Білозерське

 

Про передачу майна комунальної власності Білозерської  міської територіальної громади, у державну власність 19 ДЕРЖАВНОГО ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОГО ЗАГОНУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

         Розглянувши звернення т.в.о. начальника 19 ДЕРЖАВНОГО ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОГО ЗАГОНУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ про розгляд питання щодо безоплатної передачі із комунальної власності Білозерської  міської територіальної громади  у державну власність майна, що було придбано для функціонування Центру безпеки громадян за кошти субвенції з обласного бюджету, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  Білозерська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Передати  майно комунальної власності Білозерської  міської територіальної громади, що було придбано для функціонування Центру безпеки громадян за кошти субвенції з обласного бюджету у державну власність 19 ДЕРЖАВНОГО ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОГО ЗАГОНУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ згідно додатку 1.
  2. Делегувати у склад комісії з приймання-передачі зазначеного у п.1 цього рішення майна представників Білозерської міської територіальної громади згідно додатку 2.
  3. Відділу обліку та звітності виконавчого комітету Білозерської міської ради (ЛЄПІЛЄНА) підготувати акт приймання-передачі майна комунальної власності Білозерської  міської територіальної громади, що було придбано для функціонування Центру безпеки громадян за кошти субвенції з обласного бюджету для передачі у державну власність 19 ДЕРЖАВНОГО ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОГО ЗАГОНУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ.
  4. Надати один примірник акту приймання-передачі Білозерській міській раді.
  5. Внести зміни до Переліку майна спільної власності територіальної громади міста Білозерське,  яке знаходиться в управлінні Білозерської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 18.06.2020  № 7/72-9 відповідно додатку 1 до цього рішення.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Білозерського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Білозерської  міської ради ПРОКОФ’ЄВА М.Л. та голову постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту РЯБЧЕНКО П.І.

 

 

 

 

Білозерський міський голова                                                       Сергій МАКЄЄВ

Прокоф’єв Микола Леонідович,   3-21 08

 

 

https://rada.info/upload/users_files/36297559/2daf22720270c16e22a7c10e64edbf86.pdf


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора