Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з ведення товарного сільськогосподарського виробництва на ведення особистого селянського господарства громадянину ЯГУПЦЮ Олександ

Дата: 03.02.2022 14:31
Кількість переглядів: 158

ПРОЄКТ: вноситься  спеціалістом

з земельних питань   Шальонна І.А.

Фото без опису

УКРАЇНА

 

БІЛОЗЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 

 

від   17 .02.2022   № 8/  -        

м. Білозерське

 

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з ведення товарного сільськогосподарського виробництва на ведення особистого селянського господарства громадянину ЯГУПЦЮ Олександру Анатолійовичу (за межами населених пунктів)

 

 

         Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 22, 33, 116, 118, 121, 122, 186, пунктом 24 Розділу Х Перехідні положення Земельного кодексу України, законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28 квітня 2021 року      № 1423-ІХ, законами України «Про особисте селянське господарство», «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», на підставі рішення Білозерської міської ради від 16.11.2020 № 8/1-15 «Про початок реорганізації Нововодянської сільської ради шляхом приєднання до Білозерської міської ради», розглянувши заяву ЯГУПЦЯ О.А., який зареєстрований за адресою: м. Дружківка, вул. Чапаєва, 40/17 Білозерська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину України ЯГУПЦЮ Олександру Анатолійовичу безоплатно у власність орієнтовною площею 2,00 га земель сільськогосподарського призначення що перебувають у запасі за рахунок земельної ділянки площею 9,606 га (кадастровий номер 1422085500:01:000:0735), зі зміною цільового призначення з ведення товарного сільськогосподарського виробництва на ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів Білозерської міської ради (колишньої Нововодянської сільської ради) Покровського (раніше Добропільського) району Донецької області.

2. Громадянину України ЯГУПЦЮ Олександру Анатолійовичу забезпечити:

2.1. Розробку та погодження в установленому законом порядку проєкту землеустрою щодо відведення зазначеної у пункті 1 цього рішення земельної ділянки.

2.2. Подання погодженого проєкту землеустрою до міської ради для подальшого розгляду в установленому законом порядку.

2.3. Державну реєстрацію земельної ділянки в Державному земельному кадастрі в установленому законом порядку.

                   3. У разі, якщо до Білозерської міської ради фізичною або юридичної особою буде надано дозвіл на розроблення документації із землеустрою щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення за рахунок земель державної власності, виданого до 28 квітня 2021 року Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області, на земельну ділянку зазначеної у пункті 1, то це рішення втрачає чинність.   

4.Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (ШВЕД).

 

 

Білозерський міський голова                                            Сергій МАКЄЄВ

 

 

Шальонна Інна Анатоліївна, 066-621-99-83

Вірно згідно оригіналу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора