Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

від 17.02.2022 р. № 8/33 –3 м.Білозерське Про обрання депутата Білозерської міської ради 8-го скликання ВІЛЬКОВИЧА Миколи Дмитровича

Дата: 17.02.2022 15:51
Кількість переглядів: 193

    БІЛОЗЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

    РІШЕННЯ

 

 

від  17.02.2022 р.    №  8/33 –3

м.Білозерське

 

 

Про обрання депутата Білозерської міської ради

8-го скликання ВІЛЬКОВИЧА Миколи Дмитровича

 

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом роботи Білозерської міської ради 8-го скликання, розглянувши Постанову Білозерської міської територіальної виборчої комісії Покровського району Донецької області  «Про реєстрацію обраних депутатів до Білозерської міської ради Покровського району Донецької області» від 07.02.2022 № 89, Білозерська міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Визнати обраним депутатом  ВІЛЬКОВИЧА Миколу Дмитровича, який є наступним за черговістю кандидатом у депутати від Партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

 

  1.  Включити ВІЛЬКОВИЧА Миколу Дмитровича до складу постійної комісії  з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва секретарем комісії.

 

 3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, захисту прав громадян, етики та регламенту (ШЕВЧЕНКО)

 

 

 

 

 

 

Білозерський міський голова                                                  Сергій МАКЄЄВ

 

Згідно з  оригіналом

Секретар міської ради                                                                                         В.Г.ШОТТ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора