Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

від 17.02.2022 р. № 8/33 –4 м.Білозерське Про обрання депутата Білозерської міської ради 8-го скликання АРТЕМЕНКА Костянтина Григоровича

Дата: 17.02.2022 15:53
Кількість переглядів: 164

БІЛОЗЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

    РІШЕННЯ

 

 

від  17.02.2022 р.    №  8/33 –4

м.Білозерське

 

Про обрання депутата Білозерської міської ради

8-го скликання АРТЕМЕНКА Костянтина Григоровича

 

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом роботи Білозерської міської ради 8-го скликання, розглянувши Постанову Білозерської міської територіальної виборчої комісії Покровського району Донецької області  «Про реєстрацію обраних депутатів до Білозерської міської ради Покровського району Донецької області» від 14.02.2022 № 94, Білозерська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Визнати обраним депутатом  АРТЕМЕНКА Костянтина Григоровича, який є наступним за черговістю кандидатом у депутати від політичної  партії «СЛУГА НАРОДУ».

 

  1.  Включити АРТЕМЕНКА Костянтина Григоровича до складу постійної комісії  з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою членом комісії.

 

 3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, захисту прав громадян, етики та регламенту (ШЕВЧЕНКО)

 

 

 

 

 

Білозерський міський голова                                                  Сергій МАКЄЄВ

 

Згідно з  оригіналом

Секретар міської ради                                                                                         В.Г.ШОТТ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора