Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

від 17.02.2022 № 8/33– 15 м. Білозерське Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці ІВАШИНІЙ Наталії Вікторівні у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарськи

Дата: 21.02.2022 11:05
Кількість переглядів: 139

БІЛОЗЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 

 

від 17.02.2022   № 8/33– 15

м. Білозерське

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці ІВАШИНІЙ Наталії Вікторівні у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (с. Первомайське)

 

Керуючись ст.  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 33, 40, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», пунктом 3 Розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», на підставі рішення Білозерської міської ради від 16.11.2020 № 8/1-15 «Про початок реорганізації Нововодянської сільської ради шляхом приєднання до Білозерської міської ради», розглянувши заяву           ІВАШИНОЇ Н.В., яка зареєстрована за адресою: м. Білозерське, вул. Ватутіна, 28/6, Білозерська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці ІВАШИНІЙ Наталії Вікторівні безоплатно у власність , орієнтовною площею 0,20 га,  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової та громадської забудову комунальної власності в межах населених пунктів с. Первомайське Білозерської міської ради (колишньої Нововодянської сільської ради) Покровського (раніше Добропільського) району Донецької області.

  1. Громадянці ІВАШИНІЙ Н.В. забезпечити:

2.1. Розробку та погодження в установленому законом порядку проекту землеустрою щодо відведення зазначеної у пункті 1 цього рішення земельної ділянки.

2.2. Подання погодженого проєкту землеустрою до міської ради для подальшого розгляду в установленому законом порядку.

2.3. Державну реєстрацію земельної ділянки в Державному земельному кадастрі в установленому законом порядку.

         3. У разі, якщо до Білозерської міської ради фізичною або юридичної особою буде надано дозвіл на розроблення документації із землеустрою щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення за рахунок земель державної власності, виданого до 28 квітня 2021 року Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області, на земельну ділянку зазначеної у пункті 1, то це рішення втрачає чинність.   

4. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (ШВЕД).

 

 

 

Білозерський міський голова                                                     Сергій МАКЄЄВ

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора