Білозерська міська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Порядок денний Сорок четвертої чергової сесії Білозерської міської ради VIII скликання 23 грудня 2022 року

Дата: 09.12.2022 14:34
Кількість переглядів: 87

Порядок  денний

Сорок четвертої  чергової  сесії Білозерської міської  ради VIII скликання

 

23 грудня  2022 року

 

 

 1. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Білозерської міської територіальної громади на 2023 рік. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про міський бюджет на 2023 рік.  Доповідач: Сафонова О.О. – начальник відділу обліку та звітності.

 

 1. Про внесення змін до рішення Білозерської міської ради від 23.12.2021 р.  № 8/29 –3 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Білозерської міської територіальної громади на 2022 рік». Доповідач: Сафонова О.О.  – начальник фінансового відділу Білозерської міської ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення Білозерської міської ради від 23.12.2021 № 8/29-4 «Про міський бюджет на 2022 рік» (код бюджету 05515000000). Доповідач: Сафонова О.О.  – начальник фінансового відділу Білозерської міської ради.

 

 1. Про структуру та штати апарату та виконавчих органів міської ради на 2023 рік. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про умови оплати праці Білозерського міського голови в 2023  році». Доповідач: Лєпілєна Н.С. – начальник відділу обліку та звітності виконкому міської ради.

 

 1. Про умови оплати праці першого заступника Білозерського міського голови  в 2023  році» Доповідач: Лєпілєна Н.С. – спеціаліст 1 категорії  відділу обліку та звітності виконкому міської ради

 

 1. Про умови оплати праці заступника Білозерського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Білозерської міської ради  в 2023  році» Доповідач: Лєпілєна Н.С. – начальник відділу обліку та звітності виконкому міської ради

 

 1. Про умови оплати праці секретаря Білозерської міської ради  в 2023  році Доповідач: Лєпілєна Н.С. – начальник відділу обліку та звітності виконкому міської ради.

 

 1. Про умови оплати праці керуючого справами виконкому  Білозерської міської ради  в 2023  році Доповідач: Лєпілєна Н.С. – начальник відділу обліку та звітності виконкому міської ради.

 

 

 1. Про затвердження штатного розпису  комунального підприємства «Білозерський Успіх», засновником якого є Білозерська міська рада на 2023 рік. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради

 

 1. Про затвердження штатного розпису  комунального підприємства «Білозерськсервіс», засновником якого є Білозерська міська рада на 2023 рік. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про затвердження штатного розпису  комунального підприємства «Білозерська служба єдиного замовника», засновником якого є Білозерська міська рада на 2023 рік. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про затвердження рішень виконкому прийнятих в міжсесійний період. Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про призначення ФОМЕНКО І.Л. директором комунального підприємства «Білозерська служба єдиного замовника». Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради.

 

 1. Про призначення ФІСЕНКА  В.С. директором комунального підприємства «Білозерськсервіс». Доповідач: Шотт В.Г. - секретар  Білозерської міської ради

 

 1.  Про надання дозволу на передачу відділом освіти Білозерської міської ради дров КП «Білозерськсервіс» .

 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину МИРОНЕНКУ Дмитру Віталійовичу для ведення особистого селянського господарства (за межами населених пунктів 1422085500:01:000:1060). Доповідач: Шальонна І. – спеціаліст з земельних питань.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо   відведення   земельної   ділянки   громадянці ПОНОМАРЬОВІЙ Оксані Вікторівні у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  і  споруд (с. Первомайське, вул. Ватутіна, 29). Доповідач: Шальонна І. – спеціаліст з земельних питань

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора